Zapraszamy do nas. Postaramy się zaradzić każdemu problemowi związanemu z kołami, wykonamy wszelakie usługi związane z oponami, dętkami, felgami, jakie będą potrzebne.
  • Sprzedaż nowych i używanych opon Jeżeli szukasz nowych opon? Nie wiesz jaki rozmiar i model wybrać, zaufaj naszemu doświadczeniu. Na rynku oponiarskim znajduje się bardzo duży wybór modeli i rozmiarów, więc ze zrozumiałych względów nie możemy posiadać ich wszystkich na magazynach, nie martw się, w ciągu kilku godzin sprowadzimy praktycznie każdą markę jaka jest dostępna.

Wulkanizacja

Czym się zajmujemy:

  • Naprawa opon i dętek W twoją oponę wbił się gwóźdź, ktoś przeciął ci oponę nożem na boku, wpadłeś w dziurę i uszło powietrze, przyjedź zajmiemy się twoim kołem i w miarę możliwości usuniemy usterkę. Naprawa jednego koła trwa około 20 min.
  • Wymiana opon Potrzebujesz wymienić opony? Jesteśmy w stanie wymienić praktycznie każdą oponę w samochodzie osobowym, terenowym, busie, ciągniku, przyczepie, koparce posiadamy przystawkę potrzebną do wymiany opon typu RFT..
  • Wyważanie kół Masz drgania na kierownicy pojawiające się najczęściej przy prędkości 80 km/h? Być może jest to spowodowane wpadnięciem w dziurę, a może po prostu trzeba wyważyć koła bo przejechałeś już sporą ilość kilometrów od ostatniego ważenia. Średni przebieg pomiędzy wyważeniami to 10.000 km. przyjedź a profesjonalnie zajmiemy się twoimi kołami
  • Sprzedaż nowych dętek. Posiadamy bardzo duży wybór dętek oraz konkurencyjne ceny.